1. Interneta vietnes www.tirradnis.lv administrācijai ir pienākums saglabāt jūsu privātumu internetā. Mēs pievēršam uzmanību datu drošībai, kurus jūs mums sniedzāt. Mūsu privātuma politikas pamatā ir Eiropas Savienības Vispārējā datu aizsardzības regula (GDPR). Jūsu personas datus vācam šiem mērķiem: mūsu pakalpojumu uzlabojumi, saziņa ar šīs vietnes apmeklētājiem, biļeteni, lietotāju datu apstrāde tiešsaistes pārdošanas nolūkam, produktu piegāde un citas tālāk uzskaitītas darbības.

2. Personas datu glabāšana un apstrāde – mēs vācam un apstrādājam jūsu personas datus tikai ar jūsu labprātīgu piekrišanu. Ar jūsu atļauju varam vākt un apstrādāt šādus datus: vārds un uzvārds, dzimšanas datums, e-pasta adrese, tālruņa numurs, mājas adrese, bankas kartes informācija, digitālā maka identifikācija. Jūsu personas informācijas vākšana un apstrāde tiek veikta saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas likumiem.

3. Datu glabāšana, pārveidošana un noņemšana – Lietotājam, kurš interneta vietnei www.tirradnis.lv ir sniedzis savus personas datus, ir tiesības, lai tie tiktu pārveidoti un noņemti, kā arī tiesības atsaukt vienošanos datu apstrādei. Laiks, kurā tiks glabāti jūsu personas dati, ir laiks, kad tiek izmantoti personas dati, kas nepieciešami vietnes pamatdarbībai. Kad jūsu personas datu apstrāde tiks pabeigta, vietnes administrācija tos neatgriezeniski izdzēsīs. Lai piekļūtu saviem personas datiem, varat

4. Apmeklējuma tehnisko datu apstrāde – Jūsu IP adreses, apmeklējuma laika, pārlūka iestatījumu, operētājsistēmas un citas tehniskās informācijas ieraksti tiek saglabāti datu bāzē, kad jūs
apmeklējat www.tirradnis.lv Šie dati ir nepieciešami, lai pareizi parādītu vietnes saturu. Izmantojot šos datus, nav iespējams identificēt apmeklētāja personu.

5. Bērnu personas informācija – ja esat nepilngadīga bērna vecāks vai likumīgais aizbildnis un zināt, ka bērns mums ir sniedzis savu personas informāciju bez jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar
mums:……………… Ievadīt nepilngadīgu lietotāju personas datus bez vecāku vai likumīgo aizbildņu piekrišanas ir aizliegts.

6. Sīkdatņu apstrāde – mēs izmantojam sīkdatnes pareizai vietnes satura parādīšanai un www.tirradnis.lv pārlūkošanas ērtībai. Tās ir mazas datnes, kas tiek glabātas jūsu ierīcē. Tās palīdz vietnei atcerēties informāciju par jums, piemēram, kādā valodā jūs izmantojat vietni un kuras lapas jūs jau esat atvēris. Šī informācija būs noderīga nākamajā apmeklējumā. Pateicoties sīkdatnēm, pārlūkot vietni kļūst daudz ērtāk. Varat uzzināt vairāk par šīm datnēm šeit . Jūs variet iestatīt sīkdatņu saņemšanu un bloķēšanu jūsu pārlūkprogrammā. Nespēja saņemt sīkdatnes var ierobežot vietnes funkcionalitāti.

7. Personas datu apstrāde, izmantojot citus pakalpojumus. – Šī vietne izmanto trešo personu tiešsaistes pakalpojumus, kas veic datu vākšanu neatkarīgi no mums. Pie šādiem pakalpojumiem pieder: Google Analytics, Google AdSense, Facebook.com, Yandex Webmaster. Šo pakalpojumu ievāktie dati var tikt sniegti citiem pakalpojumiem šajās organizācijās. Viņi var izmantot šos datus, lai personalizētu reklāmas savā reklāmu tīklā. Par šo organizāciju lietotāju līgumiem varat uzzināt viņu vietnēs. Jūs varat arī atteikt viņiem jūsu personas datu vākšanu. Piemēram, Google Analytics pārlūkprogrammas atteikšanās papildinājumu var atrast šeit . Mēs nenododam nekādus personas datus citām organizācijām vai pakalpojumiem, kas nav uzskaitīti šajā privātuma politikā. Izņēmuma kārtā ievāktos datus var sniegt pēc likumīga valsts iestāžu pieprasījuma, kuras ir pilnvarotas pieprasīt šādu informāciju.

8. Saites uz citām vietnēm – Mūsu vietnē www.tirradnis.lv var būt saites uz citām vietnēm, kuras nav
mūsu kontrolē. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu saturu. Iesakām iepazīties ar katras vietnes, kuru
jūs apmeklējat, privātuma politiku, ja tāda politika pastāv.

9. Izmaiņas – laika gaitā mēs varam ieviest noteiktas izmaiņas mūsu Datu drošības noteikumos, ar mērķi, lai atspoguļotu iespējamās izmaiņas mūsu datu apstrādes pasākumos vai citos darbības aspektos, vai arī, saistībā ar jaunām izmaiņām likumdošanā un/vai datu uzraudzības noteikumos.

10. Mūsu kontaktinformācija – lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu personas datu apstrādes un glabāšanas procesiem, ja Jums ir jautājumi, vai, ja Jūs vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu:……….., vai arī rakstiski, pēc zemāk esošās adreses:
………